Produkt dnia
Flaga Jezus Chrystus 4
Flaga Jezus Chrystus 4

49,20 zł

40,00 zł

szt.
Flaga Wielkanoc 2
Flaga Wielkanoc 2

49,20 zł

40,00 zł

szt.
Flaga Maryja 4
Flaga Maryja 4

49,20 zł

40,00 zł

szt.
FLAGA Baranek Boży - Zielona
FLAGA Baranek Boży - Zielona

49,20 zł

40,00 zł

szt.
FLAGA Maryja Królowa 1
FLAGA Maryja Królowa 1

49,20 zł

40,00 zł

szt.
FLAGA Jan Paweł II
FLAGA Jan Paweł II

49,20 zł

40,00 zł

szt.
Jak kupować?

Jak Kupować?

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIENIA

  1. Klient ma możliwość złożenia Zamówienia przez stronę internetową.
  2. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  3. Klient dodaje wybrany/e Towar/y i przechodzi do Formularza Zamówienia.
  4. Klient wybiera sposób zapłaty za Towar i dostawę.
  5. Po złożeniu Zamówienia na adres e-mail Klienta zostanie wysłana wiadomość e-mail z potwierdzeniem przyjęcia Zamówienia do realizacji wraz ze wskazaniem wszystkich istotnych elementów zamówienia (zestawienie zamówionych Towarów ze wskazaniem ich nazwy, ceny, danych Klienta i kosztów dostawy). W przypadku niemożności przyjęcia Zamówienia do realizacji Sprzedawca poinformuje o tym Klienta w drodze wiadomości e-mail.
  6. Z chwilą otrzymania przez Klienta wiadomości e-mail, o potwierdzeniu przyjęcia Zamówienia zostaje zawarta Umowa Sprzedaży na odległość, za pośrednictwem Sklepu pomiędzy Klientem a Sprzedawcą, która obowiązuje do momentu spełnienia świadczeń przez każdą ze stron nie wyłączając postanowień i zasad w zakresie odstąpienia od umowy oraz odpowiedzialności za wady (rękojmi). Umowa Sprzedaży zawierana jest w języku polskim.
  7. Przy każdym z Towarów prezentowanych w Sklepie podany jest przybliżony czas realizacji Zamówienia (od momentu przyjęcia Zamówienia do realizacji do czasu wydania Towaru przewoźnikowi). Sprzedawca w  każdym przypadku potwierdzi faktyczny czas realizacji zamówionych Towarów.
  8. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi postanowień    Umowy Sprzedaży następuje poprzez przesłanie Klientowi wiadomości e-mail zawierającej potwierdzenie zawarcia umowy na odległość w rozumieniu art. 21 ustawy o prawach konsumenta oraz poprzez udostępnienie faktury w Koncie Klienta w zakładce Historia zamówień. Wydruku specyfikacji Zamówienia oraz faktury VAT  zostanie również dołączony do przesyłki zawierającej Towar.
  9. Klient w ramach swojego Konta ma dostęp do historii złożonych przez siebie Zamówień i aktualnego stanu ich realizacji.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl